Hoe plan je je bezoek aan de Onderwijsdagen 2012: De #OWD12 app!
Voor het eerst in mijn onderwijscarrière ga ik dit jaar naar de Onderwijsdagen. Naast het bezoeken van een aantal sessies geef ik samen met @mbos een presentatie over het vak Mediawijsheid dat we samen ontwikkelen voor het Koning Willem I College.
Een uitdaging bij het bezoeken van conferenties is altijd het kiezen van de interessante sessies en het vervolgens binnen korte tijd verplaatsen van de ene naar de andere ruimte. Met een dik boek is het iedere keer weer bladeren naar de gekozen sessie, de juiste ruimte lezen en vervolgens met een plattegrondje de juiste ruimte zoeken. Vanaf nu is dat een stuk makkelijker, omdat er een handige app hiervoor beschikbaar is.
Zoals in het bericht op de blog van de Onderwijsdagen te lezen is, levert de app diverse mogelijkheden:
- je persoonlijke programma samenstellen en bekijken. Je moet wel even doorhebben hoe dat werkt; een sessie selecteren voegt hem namelijk meteen toe aan je persoonlijke programma.
- Informatie vinden over de verschillende thema’s en keynotes;
- push alerts ontvangen als er belangrijk nieuws is tijdens de conferentie (zoals bijvoorbeeld een wijziging in het programma);
- Lijsten van deelnemers en deelnemende bedrijven bekijken;
- Alle tweets van het #owd12 account in één makkelijk overzicht zien.
De app is vanaf gisteren te downloaden voor iOS, Android en BlackBarry. Zoek naar: #OWD12 app.
One comment