Embedden van Mindmeister mindmap in WordPress

Tijdens mijn bezoek aan het EFODL congres in Charleroi heb ik een item geschreven over een interessante workshop van Ann Dobenni van Opikanoba. Op basis van de hoeden van de Bono is met de aanwezigen de vraag: “Hoe kunnen we web 2.0 effectief inzetten in het belang van de organisatie?”.

Ann Dobenni heeft een mindmap uitgewerkt van de resultaten. De mindmap die ik van haar gestuurd kreeg heb ik geimporteerd in Mindmeister, zodat ik hem kan delen met instemming van Ann Dobenni.

Om de mindmap te delen heb ik simpel in mindmeister helemaal onderaan voor share gekozen en vervolgens de embedded code (zie 1) gekopieerd.

Vervolgens kies je voor 2 en kun je de code in WordPress plakken. Pas width en height twee maal aan, zodat het formaat pas in je WordPress thema. Tress Simple!

[ad#reclame]

Oh ja, je kunt met de muis scrollen in het embedded Mindmeister diagram, maar ook erop dubbel klikken, zodat in een nieuw venster de volledige mindmap te bekijken is.